Викладачі та студенти кафедри РТСК взяли участь у вебінарі від провідної компанії України «Lifecell»

01 листопада 2023р. відбувася вебінар «Робота телеком оператора під час війни» за участю студентів та викладачів нашого закладу, організований компанією LifeCell, яка є однією із провідних мобільних операторів в Україні і пропонує якісні послуги зв’язку, включаючи мобільний зв’язок, інтернет, телебачення та інші послуги.

Забезпечення якісного мобільного зв’язку операторами під час війни має вкрай важливе значення та низку важливих аспектів і наслідків. Мобільний зв’язок надає можливість звертатися за допомогою, дізнаватися останні новини та отримувати інструкції від влади та гуманітарних організацій, оперативно реагувати на екстрені ситуації, включаючи медичну допомогу, шляхом координації рятувальних служб і лікарів. Виникають додаткові потреби в оперативній комунікації для військових, правоохоронців, різноманітних служб забезпечення.

Під час вебінару слухачі познайомилися з особливостями експлуатації радіомереж, управлінням операційною діяльністю в мережі доступу, включаючи впровадження та обслуговування об’єктів, функціонування регіональних транспортних мереж компанії та ін. Було відмічено, що особлива увага компанії під час війни приділяється надійній експлуатації радіомереж, оперативному реагуванню на аварійні випадки та своєчасне усунення несправностей, які викликані небезпечними обставинами війни.

Для забезпечення безперервного зв’язку велика увага приділяється встановленню додаткового обладнання, зокрема стаціонарних генераторів резервного електрозабезпечення, модернізації та встановленню нових акумуляторних батарей на базових станціях, включаючи сонячні панелі, щоб користувачі мали можливість не втрачати мобільний зв’язок під час відключень елетроживлення в мережах та аварійних ситуаціях.

Особливі умови роботи в облуговуванні радіомереж виникають в прифронтових регіонах, де компанія продовжує забезпечувати населення надійним зв’язком, не дивлячись на масові руйнування базових станцій, постійні обстріли територій і небезпеку для обслуговуючого персоналу.

Компанія LifeCell активно займається впровадженням нового сучасного обладнання і постійно пілкується про надання якісних послуг. Доказом цього є отримання компанією LifeCell престижної нагороди Glomo Awards (Global Mobile Awards), яка вручається в рамках світового заходу, організованого Глобальною асоціацією мобільних операторів (GSMA) і яка представляє мобільну галузь та мобільні оператори з усього світу. Glomo Awards визнають і відзначають найкращі досягнення та інновації у сфері мобільних технологій та послуг.

Стабільна робота операторів мобільного звязку – запорука безпеки та віри в перемогу!

Дякуємо телеком оператору LifeCell за можливість користуватися надійним зв’язком і сподіваємося на подільшу плідну співпрацю!