П.І.Б.

Коваль Віталій Володимирович

Роки навчання:

1994-1999р.р; аспірантура ЧДТУ 1999-2002р.р.

Посада:

перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації

В 2013 році захистив дисертацію кандидата технічних наук; присвоєно звання доцента (ВАК) (2016р.).

«Студентські роки і справді найяскравіші. Це той час, коли опановуєш не лише науку, а й вчишся бути самостійним, приймати зважені рішення і відповідати за них. Пам’ятаю свого керівника Юрія Кунченка, на жаль, покійного, – надзвичайну людину, яка привела мене в науку. До речі, його наукова школа досі діє. Він був настільки мудрим, що пробачив мені недописану в 2004 році дисертацію, оскільки в той час я вирішив брати участь у Помаранчевій революції. Тоді він зрозумів мій вибір і дочекався, коли повернуся до роботи над нею. За фахом я радіоінженер і саме в цьому закладі вперше припаяв конденсатор до резистора, отримав найпростіший фільтр. Через певний час вже зміг своїй бабусі полагодити телевізор».

«Атмосфера в ЧДТУ була демократичною, тут не пригнічували дух вільнодумства. Будучи простим студентом, я міг дискутувати з ректором, однак це не впливало на оцінки, бо отримав червоний диплом».

П.І.Б.

Лифар Дмитро Вікторович

Роки навчання:

2000-2005 р.р.

Посада:

директор ПрАТ «Нова Лінія» м.Луцьк

«Отримавши якісну освіту та диплом з відзнакою на кафедрі «Радіотехніка», яка, як я щиро вважаю дійсно є універсальною та дає знання не лише в професійній сфері, а й вчить логічному мисленню та завдячуючи колективу професійних викладачів – випускає «в світ» дружніх щирих з добрим ставленням до життя та людей фахівців, почав трудову кар’єру в 2005р з посади менеджера з продажу в фірмі, де працювало чотири особи включно з директором та бухгалтером.

Поступово зростав особистісно і кар’єрно, та на даний час вже дев’ять років працюю в групі компаній «Епіцентр», на поточний момент на посаді керівника підприємства ПрАТ «Нова Лінія» м.Луцьк, що має більше 20 структурних підрозділів та понад 250 працівників в штаті.

За час трудової діяльності працював на різних посадах в містах Черкаси, Одеса, Київ, Тернопіль, Луцьк, а також відповідав за ланки будівництва та відкриття нових гіпермаркетів групи компаній «Епіцентр» в Кіровограді, Вінниці, Херсоні та Луганську.

Крім трудової діяльності займаю активну життєву позицію, приймаю участь та є організатором декількох соціально важливих заходів, основними напрямками яких є допомога дітям-сиротам та матеріальна підтримка воїнів сил АТО, а також підтримую проекти спортивного та професійного розвитку молоді.

За суспільно важливу діяльність нагороджений відзнакою «За жертовність і любов до України» Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

Завжди готовий ділитись своїми знаннями та досвідом на благо нашого університету та нашої держави!»

П.І.Б.

Кириченко Максим Андрійович

Роки навчання:

1994-1999 р.р.

Посада:

 

з 2006 р. – директор  відділення  ТОВ  «Інтертелеком»  в  м.  Черкаси

Виконуючи обов’язки голови державної екзаменаційної комісії відмічає достатньо високий рівень підготовки фахівців зі спеціальності «Телекомунікації», які успішно себе реалізують на ринку праці.

П.І.Б.

Катаєв Дмитро Сергійович

Роки навчання:

1991 – 1996р.р.

Посада:

директор Приватного підприємства «Інтек плюс»

Засновник та керівник приватного підприємства «Інтек плюс», що є сервісним центром з продажу та обслуговування електронного торговельного та супутнього йому обладнання.

«За роки існування нашого підприємства було розв’язано багато задач: від допомоги в автоматизації логістики до автоматизації продажів сучасними методами та обладнанням. Слід сказати, що цими професійними досягненнями треба, багато в чому, завдячувати тому фундаменту, що був закладений за роки навчання на кафедрі радіотехніки».

П.І.Б.

Занора Володимир Олександрович

Роки навчання:

1999-2004 р.р.

Посада:

Доцент кафедри менеджменту та економічної безпеки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат економічних наук

У 2004 році з відзнакою закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Радіотехніка» та отримав кваліфікацію радіоінженера. У 2005 році з відзнакою закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Управління проектами» та отримав кваліфікацію керівника з управління проектами та програмами. У 2010 році закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Фінанси» та отримав кваліфікацію магістра з економіки і підприємництва.

В 2014 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» у спеціалізованій вченій раді Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» на тему «Управління технологічними витратами машинобудівних підприємств в умовах ризику».

Студентські роки – це не лише важливий етап в моєму житті, а й чудові та теплі спогади про навчання, друзів-одногрупників й гідних викладачів!

 

«Кафедра радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем – це висококваліфіковані фахівці, що не лише терпляче допомагають студентам опановувати різноманітні фахові дисципліни, а й намагаються урізноманітнити їхнє життя цікавими заходами, що присвячені ознайомленню із розвитком сучасних технологій.

 

Щиро вдячний професорсько-викладацькому складу кафедри за професійність, людяність та розуміння!»

П.І.Б.

Раєвський Микола Володимирович

Роки навчання:

1999-2004 р.р.

Посада:

Інженер (розробка систем управління електо- та гібридних автомобілів), Robert Bosch GmbH (м. Людвігсбург, ФРН)

П.І.Б.

Чепинога Валентин Володимирович

Роки навчання:

2005-2010 р.р.

Посада:

інженер-конструктор I-ї категоріїДП НВК «Фотоприлад»

Навчався в ЧДТУ з 2005 року по 2010 рік на факультеті електронних технологій та закінчив спеціальність «Радіотехніка» з дипломом з відзнакою.

«Розпочав роботу на ДП НВК «Фотоприлад» в 2010 році на посаді інженера-конструктора III-ї категорії в секторі електромеханіки. На даний час працюю там же на посаді інженера-конструктор I-ї категорії. В обов’язки входить розробка топології друкованих плат, конструкторської документації на друковані плати, оформлення замовлень на друковані плати по кооперації та супроводження їх на виробництві.

Приємно згадувати час навчання у вузі, що пройшов в дружньому студентському колективі. Хотілося б відзначити професіоналізм та відданість професії викладачів кафедри РТСР, що дали знання, які зараз допомагають як в роботі, так і в повсякденному житті»

П.І.Б.

Салипа Сергій Володимирович

Роки навчання:

1994-1999 р.р., 2007 – 2011 р.р. – навчання в аспірантурі ЧДТУ

Посада:

Начальник виробництваТОВ «МНВК «Станко-Груп» (м. Черкаси)

З 1999 р. по 2003 р. працював завідуючим лабораторіями кафедри вищої математики. З вересня 2003 р. до жовтня 2015 р. – асистент кафедри радіотехніки.

З 2014 – працював на посадах інженера з автоматизації та начальника виробництва ТОВ «МНВК «Станко-Груп» (м. Черкаси). Голова екзаменаційної комісії

для здійснення атестації/захисту дипломних (магістерських) проектів (робіт) зі спеціальності  172 «Телекомунікації та радіотехніка», спеціалізація  «Радіотехніка» та 7(8).05090101 – «Радіотехніка»

П.І.Б.

Пташкін Роман Леонідович

Роки навчання:

2006 – 2011 р.р.

Посада:

Заступник завідувача відділу – завідувач сектору комп’ютерно-технічних досліджень відділу досліджень в сфері інформаційних технологій Черкаського НДЕКЦ МВС України

«На кафедрі радіотехніки ЧДТУ я навчався з 2006 по 2011 роки.

Навчаючись в вищому навчальному закладі, я суттєво розширив свій світогляд, опанував навички різностороннього та творчого підходу до вирішення поставлених задач. Вивчення складних технічних наук дозволило розвинути логічне та аналітичне мислення»

П.І.Б.

Баранов Дмитро

Роки навчання:

1991-1996р.р.

Посада:

Інженер ТО та розвитку мереж мобільного зв’язку  ПрАТ «Київстар» (Черкаси)

«Із задоволенням згадую студентські роки на кафедрі «Радіотехніки», де отримав базові знання, які стали основою для подальшого професійного розвитку».

П.І.Б.

Коваль Євген Олександрович

Роки навчання:

1999-2004 р.р.

Посада:

Місце роботи – ТОВ “Техноімпекс”. Посада – головний інженер проекту. Напрям діяльності – автоматизація систем керування технологічними процесами в промисловості.

П.І.Б.

Олійник Роман Сергійович

Роки навчання:

2003 – 2008 р.р.

Посада:

провідний інженер Черкаського обласного відділу Центральної філії УДЦР