Відповідь: Це одна із спеціальностей, яка постійно розвивається, користується попитом серед роботодавців і допомагає працевлаштуватися в самих різноманітних секторах економіки. Окрім того, дана спеціальність є одною з найбільш затребуваних за кордоном, що пояснюється бурним впровадженням новітніх технологій 5G, роботизованих систем та комплексів тощо.

Відповідь :

Необхідно зареєструватися та здати ЗНО з таких предметів, як:

  1. Укр. мова,
  2. Математика,
  3. іноземна мова або історія України або біологія або географія або хімія або фізика
 

Відповідь: Зважаючи на затребуваність інженерних спеціальностей, держава виділяє достатню кількість місць, щоб задовольнити потреби регіону в фахівцях телекомунікаційного і радіотехнічного напряму. Особлива увага приділяється студентам, що поступають на 2 або 3 курс університету після коледжів та технікумів на так звану скорочену форму навчання. Майже всі випускники бакалаврату мають можливість БЕЗКОШТОВНО продовжити навчання за освітнім рівнем магістра

Відповідь: постійні запити від роботодавців, які готові брати навіть не випускників, а студентів старших курсів. Але гарних студентів, тих що мають сучасні знання. Випускники 172 спеціальності влаштовуються на сучасні підприємства Jabil та Flex, які розташовані в Ужгороді та Мукачеві.

Також до нас звертаються колишні випускники, які працюють за фахом, і шукають молодих спеціалістів для розвитку власного бізнесу. Рівень зарплати, як і в будь якій сфері, залежить від професійних навичок здобувача і в компаніях міжнародного рівня стартує від 500 доларів.

 

Відповідь: Як не дивно, але отримати попередню підготовку можна БЕЗКОШТОВНО, в рамках профорієнтаційної роботи кафедри, яка щорічно організовує курси для учнів 6-11 класів по робототехніці. Слухачі 6-місячних курсів займаються раз на тиждень протягом двох годин в спеціалізованих аудиторіях під керівництвом досвідчених викладачів кафедри і опановують основи електроніки, схемотехніки, програмування мікропроцесорів на базі комплектів Ардуіно.