Дмитро Мелешко

випускник кафедри, співробітник міжнародної компанії JABIL (Ужгород)

Бігдан Андрій Вікторович

Засновник і директор IT компанії “NetFrame LLC”

Випуск: 2006 г. Радіоінженер

“Після закінчення навчання на кафедрі «Радіотехніки» (зараз кафедра радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем) я мав можливість працювати на різних підприємствах в галузі телекомунікації і ІТ(Укретелеком, Датагруп, Ателіт)

Кафедра дала великий багаж знань, який дуже допоміг у подальшому в трудовій діяльності.

Великою перевагою є те, що кафедра готує не вузьких фахівців, а дає знання з таких напрямків як радіотехніка, телекомунікації, робототехніка і т.д. Програма навчання побудована так, що свої теоретичні пізнання ти можеш випробувати на практиці. Для цього кафедра має великий набір високотехнологічного обладнання. Наскільки я знаю, в даний час на кафедрі було оновлено на сучасне компютерне, радіотехнічне, метрологісне обладнання, що дозволяє студентам отримати досвід роботи з новітніми приладами і технологіями.

Хотілося б сказати кілька теплих слів про викладацький склад кафедри.

З першого дня вони надавали нам всіляку підтримку, намагалися створити для нас найкращі умови при обмежених ресурсах.

В 2020 році був запрошений в якості голови екзаменаційної комісії по захистам дипломних робіт бакалаврів і магістрів на кафедру, про що залишилися позитивні спогади.

На даний момент є засновником і директором IT компанії «NetFrame LLC», займаюся розробкою CI/CD процессів, мікросервісів, архітектурою IT  систем”.

Лев Черепанцев

Коваль Євген Олександрович

 Головний інженер в ТОВ “Техноімпекс”

“Черкаський державний технологічний університет я закінчив в 2004 році за спеціальністю “Радіотехніка”. 

Отримані знання та вміння створили потужний базис для подальшого професійного розвитку в інженерній справі. І хоча праця інженера не є легкою, та саме вона відкриває широкі можливості для самоосвіти та самовдосконалення. Майбутнім студентам кафедри радіотехніки, телекомунікаційних та робототехнічних систем бажаю творчої енергії, наполегливості та гідної оцінки результатів роботи.”

Дмитро Катаєв