Вебінар «Розвідка кіберзагроз як складова кібербезпеки», лектор Андрій Манкіш, координатор по розвідці кіберзагроз.

В межах проведення зустрічей зі стейкхолдерами, студенти та викладачі кафедри РТСК взяли участь в онлайн вебінарі з питань кібербезпеки з координатором по розвідці кіберзагроз – Андрієм Манкіш.

На заході виступив координатор з аналізу кіберзагроз, Андрій Манкіш, який розглянув питання щодо “Threat Intelligence” (розвідки кіберзагроз). Під час вебінару він пояснив, як здійснюється збір і аналіз інформації про потенційні кіберзагрози та описав процес, який включає в себе обробку цих даних. Спікер також висвітлив різновиди кіберрозвідки та розглянув найбільш ефективні підходи до неї. Важливою була його заява про те, що використання розвідки кіберзагроз має вирішальне значення для забезпечення кібербезпеки. Учасники вебінару з великим зацікавленням слухали лекцію та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Посилання на запис вебінару: ВІДЕО