Вебінар «Аналітичні платформи в кібербезпеці», лектор Роман Розумей, архітектор рішень інформаційної безпеки із системного інтегратора Alesta.

В межах проведення зустрічей зі стейкхолдерами, студенти та викладачі кафедри РТСК взяли участь в онлайн вебінарі з питань кібербезпеки з архітектором рішень інформаційної безпеки із системного інтегратора Alesta – Романом Розумей.

Запрошений лектор Роман Розумей, архітектор рішень інформаційної безпеки із системного інтегратора Alesta LLC, має понад 10 років досвіду аналізу, впровадження та інтеграції рішень з кібербезпеки, є фахівцем з аналізу захищеності інфраструктур, виявлення незахищених напрямків та підбору оптимального рішення для захисту та інтеграції в існуючу екосистему. Лектор поділився своїм досвідом стосовно функціонування аналітичних платформ для аналізу Кібербезпеки систем, збором даних з різноманітних інфраструктур, особливостями та функціоналом декількох спеціалізованих платформ для Кібераналізу.

Посилання на запис вебінару: ВІДЕО