Студенти кафедри РТСК взяли участь в Днях студентської науки ЧДТУ 2023

19 квітня 2022 року на кафедрі РТСК відбулася студентська науково-практична конференція, до якої було підготовлено 18 доповіді студентів, серед яких відзначенні:

Секції «Радіотехніка і робототехнічні системи» та «Телекомунікації»

1. “Розробка цифрового табло з віддаленим керуванням”, ст.гр.РТ-95 Самсоненко В.Д., Кер. професор, д.т.н, Палагін В.В

(Перше місце).

1. “Розробка мікроконтролерного пристрою керування автомобільною світлотехнікою”, ст.гр.РТ-95 Дульський Я.І., Кер. ст. викладач, Клопотовський П.А.

(Друге місце).

1. “Розробка віртуального інструментарію для дослідження дільників потужності НВЧ діапазону”, ст.гр.РТ-95 Терещенко О.С., Кер. доцент, к.ф.-м.н. Гавриш О.С.

(Третє місце).

1. “Розробка мережі доступу за технологією FTTH для багатоповерхових будинків”, ст.гр.СКТК–18 Півнюк А.М., Кер. доцент, к.т.н. Воробкало Т.В.

(Третє місце).

Секція «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

1. “Розробка симетричного криптоалгоритму захисту даних на основі методу рандомізації чисел”., студ. гр. БІ-91+ск  Грушніцький А.В., Кер. доц. Палагіна О.А.

(Перше місце).

1. «Аналіз систем захисту програмного забезпечення», ст.гр.БІ-201 Зражевський О.О., Кер. доц. Панаско О.М.

(Перше місце).

1. “Реалізація підсистеми криптографічного захисту інформаційних ресурсів на базі алгоритму AES”, Студ. гр. БІ-91+ск Гоцуц О.Д., Кер. доц. Панаско О.М.

(Друге місце).

1. “Практична реалізація механізму стеганографічного захисту інформації з обмеженим доступом”, Студ. гр. БІ-91+ск  Бабієнко В.О., Кер. доц. Панаско О.М.

(Друге місце).

1. «Штучний інтелект та квантове шифрування в кібербезпеці», ст.гр.201 Яковлєв Б.В., Кер.доц. Панаско О.М.

(Третє місце).

1. “Підсистема захисту інформаційної інфраструктури організації від негативних кібернетичних впливів”, Студ. гр. БІ-91+ск  Дука О.В., Кер. доц. Панаско О.М.