Успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 125 Кібербезпека

23 грудня 2021 року на кафедрi робототехнічних телекомунікаційних систем та кібербезпеки відбулись захисти кваліфікаційних робіт магiстрiв за спеціальностю 125 Кібербезпека. Випускники успішно захистили свої кваліфікаційні роботи за освітньою програмою “Безпека інформаційних та комунікаційних систем”. Всі студенти показали високий рівень підготовки, професійних знань та навичок.
Екзаменаційна комiсiя, до складу якої вход и голова комiсiï – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій захисту інформації Департаменту фінансів Черкаської обласної адміністрації Проценко Олександр Анатолійович, завідувач кафедри Палагiн Володимир Васильович. професор кафедри Кунченко-Харченко Валентина Іванівна, доцент кафедри Панаско Олена Миколаївна, високо оцінила представлені кваліфікаційні роботи магістрів та відзначила їх практичну спрямованість, вагомість отриманих наукових результатів та гарну фахову підготовку магістрантів.

По закінченню процедура захисту голова комісії Проценко Олександр та завідувач кафедри Палагін Володимир привитали студентів із успішним завершенням такого важливого стану їхнього життя, як отримання вишог технічної освіти, та побажали успішного використання здобутих знань майбутній професійній діяльності

Кафедра бажає успiхiв випускникам в ïх кар’єрному зростаннi!
Про дату вручення дипломів буде повідомлено додатково.