Навчально-практичний семінар з представником ДП НВК “ФОТОПРИЛАД” (зустріч зі стейкхолдерами)

На кафедрі робототехнічних і телекомунікаційних систем та кібербезпеки (РТСК) 4 жовтня 2021р. відбувся відкритий семінар в рамках зустрічей зі стейкхолдерами, зокрема з начальником сектору випробувань, надійності, інформації та стандартизації ДП НВК “Фотоприлад” Чепиногою Валентином Володимировичем.

Це  підприємство, що входить до концерну «УкрОборонПрому» та є флагманом  військово-промислового комплексу України.

В рамках вивчення курсу “Комп’ютерне проектування РЕА” студенти могли ознайомитися з особливостями використання спеціалізованого програмного забезпечення САПР при розробці сучасної радіо електронної апаратури.