Наші привітання першокурсникам!

Черкаський державний технологічний університет поповнися новими студентами-першокурсниками, які обрали навчання за спеціальністю 172 – Телекомунікації та радіотехніка.

31 серпня 2021р. відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня знань, де пролунали чисельні привітання від керівництва університету, викладачів, запрошених гостей.

Відбувся символічний Обряд входин першокурсників до дружньої викладацько-студентської родини нашого університету. Декани факультетів зустріли нових членів родини запашними короваями, а весь професорсько-викладацький склад університету та гості свята щедро засіяли студентів «зерном науки», щоб воно проросло в юних серцях та незабаром дало щедрий врожай.

По завершенню урочистих заходів першокурсники завітали на кафедру радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем, де познайомилися з професорсько-викладацьким складом кафедри, дізналися про особливості навчання за даною спеціальністю і професійні можливості, структуру навчального процесу.

Вітаємо першокурсників і бажаємо їм легкого та якісного здобуття нових знань!