Перший захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 122 – комп’ютерні науки

Наукова школа кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем продовжує зростати, про що свідчить нещодавній перший захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 122 – комп’ютерні науки Вєдєрнікова Дмитра на тему «Математичні моделі, методи та засоби оцінювання параметра постійного сигналу на фоні негаусових корельованих завад» (науковий керівник – д.т.н., професор Палагін В.В.).

У дисертаційній роботі розглянута і вирішена науково-технічна задача використання і розвитку методів математичного та комп’ютерного моделювання процесів оцінювання параметра постійного сигналу при адитивній взаємодії з корельованими негаусовими завадами різних типів і видів на основі розробки моментно-кумулянтних моделей досліджуваних процесів і поліноміальних методів оцінювання при застосуванні модифікованого методу максимізації полінома (методу Кунченко), що дозволило підвищити точність процесів оцінювання в системах прийому і обробки даних при врахуванні параметрів і характеристик негаусових процесів та створити алгоритмічні основи і комп’ютерні засоби їх реалізації.

Для захисту роботи була створена одноразова спеціалізована рада на чолі з д.т.н., професором В.М.Рудницьким, яка одноголосно підтримала дану роботу і присудила Вєдєрнікову Дмитру Андрійовичу ступінь доктора філософії. Побажаємо йому подальших наукових успіхів та наукових звершень всій науковій школі кафедри.