На кафедрі РТРС відбулися захисти магістерських робіт

За період з «21» грудня 2020 р. по «22» грудня  2020 р. відбулися захисти

випускних робіт магістрів за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» освітніх програм «Телекомунікації» та «Радіотехніка та робототехнічні системи» денної і заочної форм навчання груп ТК–096, ЗТК–093, РТ-095, ЗРТ-092. Керівництво кваліфікаційними роботами здійснювалось викладачами кафедри радіотехніки, телекомунікаційних та робототехнічних систем. Кваліфікаційні роботи були виконані у повному обсязі і успішно пройшли перевірку на плагіат. Якість кваліфікаційних робіт оцінювалась керівниками та рецензентами на «відмінно» та «добре». За результатами оцінювання екзаменаційною комісією студенти які захищалися отримали кваліфікацію «магістр з телекомунікацій та радіотехніки» за спеціальністю 172 – «Телекомунікації та радіотехніка».