Студентська науково-практична конференція ДСН-2025 – обмін досвідом та нові ідеї

22 – 23 квітня на кафедрі робототехнічних і телекомунікаційних систем та кібербезпеки  відбулась традиційна  студентська науково-практична конференція ДСН-2025, присвячена Дням студентської науки ЧДТУ. В цей квітневий день захід  об’єднав студентів різних курсів, які навчаються за спеціальністями: 125 – Кібербезпека та захист інформації, освітньої програми «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», 172 – Електронні комунікації  та радіотехніка освітньіх програм «Радіотехніка та робототехнічні системи» й «Телекомунікації»

У теплій і творчій атмосфері студенти презентували власні доповіді на актуальні теми сфери кібербезпеки та захисту інформації, доповнюючи та поглиблюючи знання за дисциплінами навчального процесу.

Доповіді викликали щире зацікавлення та спонукали до активного обговорення, обміну думками, власним досвідом, і що дуже важливо – студенти старших курсів мали можливість надати поради своїм молодшим колегам. Це стало чудовою нагодою для неформального навчання та взаємопідтримки. За традицією захід об’єднав студентів та викладачі кафедри РТСК. Щирі усмішки, спільне обговорення актуальних і цікавих питань створили натхненну атмосферу студентської конференції.

Після завершення виступів відбулося обговорення та визначення найкращих доповідей. Переможців було обрано з урахуванням змістовності, глибини аналізу та подачі матеріалу:

1 місце:

  • Студ. гр.БІ-11 Глухов Владислав з темою «Моделі загроз та моделі порушника», керівник: проф., Палагін В.В.
  • Студ. гр.мБІ-41 Зражевський Олександр з темою «Налаштування безпеки сучасних систем керування базами даних», керівник: доц., Панаско О.М.
  • Студ. гр. ТК-16ск2 Федоренко Ярослав з темою «Розробка WiFi мережі виробничого підприємства», керівник: проф., Лега Ю.Г.

2 місце:

  • Студ. гр.мБІ-41 Яковлєв Богдан з темою «AAA—Основа інформаційної безпеки», керівник: проф., Палагін В.В.
  • Студ. гр.БІ-21 Єщенко Євген з темою «Структурований підхід до менеджменту ризиків інформаційної безпеки застандартом ISO/IEC 27005», керівник: доц., Панаско О.М.
  • Студ. гр. .ТК-16 Рясик Віктор з темою «Розробка мережевого пристрою для моніторингу якості параметрів виробництва з використанням платформи NodeMCU»,  керівник: проф., Гончаров А.В.

3 місце:

  • Студ. гр.БІ-11 Суденко Денис з темою «Аналіз та вразливості систем хешування на прикладі SHA 256», керівник: проф., ПалагінВ.В.
  • Студ. гр.БІ-41 Омельченко Максим з темою «OSINT: технологія анлізу даних відкритих джерел», керівник: доц., Панаско О.М.
  • Студ. гр.БІ-41 Печериченко Ілля з темою «Випадкові числа в кібербезпеці», керівник: доц., Панаско О.М.
  • Студ. гр. .РТ-15 Воробкало Олексій з темою «Розробка системи дистанційного керування розумним будинком», керівник: проф., Палагін В.В.

Дякуємо всім, хто долучився до події. Бажаємо нових і цікавих планів та звершень!