26 квітня 2018 р. у актовій залі Харківського національного університету радіоелектроніки пройшло урочисте закриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на якому організатори та партнери заходу підбили підсумки конкурсу та нагородили юних науковців, роботи яких стали кращими за оцінкою конкурсних комісій.

Студент кафедри радіотехніки, телекомунікційних і робототехнічних систем Черкаського державного технологічного університету Романченко Назарій виборов ІІІ місце за презентацію проекту «Система віддаленого метеорологічного спостереження для передачі і обробки даних в реальному часі», науковий керівник – завідувач кафедри радіотехніки, телекомунікційних і робототехнічних систем д.т.н., професор Палагін В.В.

26 квітня 2019 р. у актовій залі Харківського національного університету радіоелектроніки пройшло урочисте закриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на якому організатори та партнери заходу підбили підсумки конкурсу та нагородили юних науковців, роботи яких стали кращими за оцінкою конкурсних комісій.